SALE OUT. Brother DCP-J1310DW 3-in-1 Wireless Inkjet Printer With Duplex Print | Brother DCP-J1310DW | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | DAMAGED PACKAGING
Technical details
- Producer: Brother
104,18 €
Turime
SALE OUT. Brother DCP-J1310DW 3-in-1 Wireless Inkjet Printer With Duplex Print | Brother DCP-J1310DW | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | DAMAGED PACKAGING
| Gamintojo kodas | DCPJ1310DWRE1SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 461.00 mm |
| Gross weight | 7.70 kg |
| Gross width (mm) | 461.00 mm |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 19.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Brother |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DCP-J1310DW |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Colour |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.