SALE OUT. BenQ GW2790T 27″ 1920×1080, 178/178,16:9,100Hz IPS LED Monitor Black | Benq | GW2790T | 27 ” | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 35 month(s) | DAMAGED PACKAGING
SALE OUT. BenQ GW2790T 27″ 1920×1080, 178/178,16:9,100Hz IPS LED Monitor Black | Benq | GW2790T | 27 ” | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 35 month(s) | DAMAGED PACKAGING
107,99 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | 9H.LMKLJ.LBESO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Benq |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 242.00 mm |
| Gross weight | 9.30 kg |
| Gross width (mm) | 612.00 mm |
| Net weight | 7.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 27.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1760.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.16 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Benq |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GW2790T |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Warranty | 35 mėn. |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.