Router | RB924i-2nD-BT5&BG77 | 802.11n | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Router | RB924i-2nD-BT5&BG77 | 802.11n | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
88,78 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | RB924I-2ND-BT5&BG77 |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | MikroTik |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 1337 dalių |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RB924i-2nD-BT5&BG77 |
| Gamintojo prekės serija | Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | No mobile broadband |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 12 mėn. |

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.