Reolink | Doorbell with Camera, DoorBell PoE, 5Mp | PoE IEEE 802.3af
Technical details
- Palaikomi tinklo protokolai: PoE IEEE 802.3af
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Doorbell with Camera, DoorBell PoE, 5Mp
- Producer: Reolink
91,69 €
Išankstinis užsakymas
Reolink | Doorbell with Camera, DoorBell PoE, 5Mp | PoE IEEE 802.3af
| Gamintojo kodas | CAReolinkDoorB PoE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1667 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Doorbell with Camera, DoorBell PoE, 5Mp |
| Techniniai parametrai | 5MP camera resolution; PoE durable connection and easy installation; Human recognition; Infrared night vision; 2 built-in microphones and speaker; Motion detection / human motion detection; Notice of visit; Recording during motion detection (default); Recording according to schedule; 24/7 recording |
| Kitos savybės | Work with Google Assistant. Two-way audio, noise reduction, echo cancellation; Supported OS PC: Windows, Mac OS; Smartphones: iOS, Android |
| Producer | Reolink |
| Warranty | 24 mėn. |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Paskirtis | For safety |
| Palaikomi tinklo protokolai | PoE IEEE 802.3af |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.