Reolink | Smart WiFi Camera with Motion Spotlights | E Series E540 | PTZ | 5 MP | 2.8-8/F1.6 | IP65 | H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
Technical details
- Producer: Reolink
99,21 €
Turime
Reolink | Smart WiFi Camera with Motion Spotlights | E Series E540 | PTZ | 5 MP | 2.8-8/F1.6 | IP65 | H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| Gamintojo kodas | WCEO5MP06PTAFB |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 371.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Korpuso tipas | PTZ |
| Objektyvo tipas | 2.8-8/F1.6 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | E Series E540 |
| Gamintojo prekės serija | Smart WiFi Camera with Motion Spotlights |
| Megapikseliai | 5 MP |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1920 pikseliai |
| Max IR distance | Up to 12 Meters |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Infrared night vision | Up to 12 meters |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264 |
| Artinimo galimybė | 3X optical zoom |
| Maksimali raiška | 2560 x 1920 pikseliai |
| Naktinis matymas | Color Night Vision |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11a/b/g/n; 2.4GHz/5GHz |
| Spalva | Black |
| Neperpučiamas | Yes |
| Audio | Built-in microphone and speaker |
| Video frame rate | Mainstream: 2fps – 25fps (default: 20fps); Substream: 4fps – 15fps (default: 10fps) |
| Techniniai parametrai | Pan/Tilt Angle: Horizontal: 355° and Vertical: 50°; Spotlights: 4pcs/2.7W/6500K; Two-Way Audio; Person/Vehicle/Pet Detection; Auto Tracking; Motion Zone; Built-In Siren |
| Belaidis ryšys | Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n |
| Optinis artinimas | 3X mastelio faktorius |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.