Reolink Ethernet-18M NC18 18M Network Cable | Reolink
Technical details
- Producer: Reolink

3,81 €
Turime
Reolink Ethernet-18M NC18 18M Network Cable | Reolink
| Gamintojo kodas | NC18 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |
| Net weight | 0.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| Palette Qty | 1724 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.