Reolink | 4K Smart PoE IP Camera with Person/Vehicle Detection and Clear Night Vision | P330 | Bullet | 8 MP | 2.8mm | IP66 | Micro SD, Max. 256 GB
Technical details
- Producer: Reolink
74,62 €
Turime
Reolink | 4K Smart PoE IP Camera with Person/Vehicle Detection and Clear Night Vision | P330 | Bullet | 8 MP | 2.8mm | IP66 | Micro SD, Max. 256 GB
| Gamintojo kodas | PC810AB4K01-B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.8 kg |
| Gross depth (mm) | 196 mm |
| Gross width (mm) | 122 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Volume (m3) | 0.00251076 m³ |
| Net weight | 0.7 kg |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Palette Qty | 344 dalių |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | 2.8mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P330 |
| Gamintojo prekės serija | 4K Smart PoE IP Camera with Person/Vehicle Detection and Clear Night Vision |
| Megapikseliai | 8 MP |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Max IR distance | 30 m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.