Reolink | 4K 360° Auto-Tracking PoE Camera with 5X Optical Zoom | P840 | 8 MP | f=2.7-13.5mm/Max. F1.6 | Power over Ethernet (PoE) | IP66 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 256GB
Technical details
- Producer: Reolink
234,25 €
Turime
Reolink | 4K 360° Auto-Tracking PoE Camera with 5X Optical Zoom | P840 | 8 MP | f=2.7-13.5mm/Max. F1.6 | Power over Ethernet (PoE) | IP66 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 256GB
| Gamintojo kodas | PC823ASD4K03 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Gross width (mm) | 391.00 mm |
| Net weight | 0.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P840 |
| Audio | Two-way audio |
| Infrared night vision | Up tp 60 m |
| Motion detection | Yes |
| Video compression | H.265/H.264 |
| Artinimo galimybė | 5X Optical Zoom |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Kadrų sparta | Main stream: 2fps – 25fps (default: 25fps); Sub stream: 4fps – 15fps (default: 10fps) fps |
| Galingumas | <24W W |
| Objektyvo tipas | f=2.7-13.5mm/Max. F1.6 |
| Matymo kampas | Horizontal: 100°-31°; Vertical: 55°-17°; Diagonal: 123°-39° ° |
| Maitinimo tipas | DC 12V⎓2A, <24W; PoE: IEEE 802.3at, 48V, active |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Yes |
| Gamintojo prekės serija | 4K 360° Auto-Tracking PoE Camera with 5X Optical Zoom |
| Megapikseliai | 8 MP |
| Neperpučiamas | Yes |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840×2160 pikseliai |
| Audio in/out | Yes |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Techniniai parametrai | Two-way audio; Motion detection; Person detection; Vehicle detection; Animal detection; Smart Alerts; Color Night Vision; Timelapse; Motion-triggered recording; 360° Coverage with Auto Tracking |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265/H.264 |
| Palette Qty | 11 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.