Reolink | 4.5M Solar EX Cable (SR3), White
Technical details
- Producer: Reolink
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 4.5M Solar EX Cable (SR3), White
Reolink | 4.5M Solar EX Cable (SR3), White
| Gamintojo kodas | SEXCCW |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| Palette Qty | 2000 dalių |
| Kabelio ilgis | 4.5 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4.5M Solar EX Cable (SR3), White |
| Įvesties tipas | USB-C |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.