Razer | Streaming Microphone | Seiren V3 Mini | Quartz
Technical details
- Producer: Razer
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Seiren V3 Mini
- Gamintojo prekės serija: Streaming Microphone
Dizainas
- Gaminio spalva: Quartz
Tinklas
- „Bluetooth“: No
Razer | Streaming Microphone | Seiren V3 Mini | Quartz
| Gamintojo kodas | RZ19-05050200-R3M1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Razer |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 67.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Razer |
| Palette Qty | 515 dalių |
| Gaminio spalva | Quartz |
| Dažnių diapazonas | 20-20k Hz |
| „Bluetooth“ | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Seiren V3 Mini |
| Jautrumas | -36 dB |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės serija | Streaming Microphone |
| Jungties tipas | Wired |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.