Razer | Rogue V3 | Backpack | Chromatic | Waterproof
Kitos funkcijos
- Atsparus vandeniui: Yes
- Spalva: Chromatic
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Rogue V3
- Producer: Razer
Savybės
- Dėklo tipas: Backpack
59,71 €
Išankstinis užsakymas
Razer | Rogue V3 | Backpack | Chromatic | Waterproof
| Gamintojo kodas | RC81-03630116-0000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Razer |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross weight | 0.567 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.517 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0060885 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Atsparus vandeniui | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Rogue V3 |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 13.3 col. |
| Spalva | Chromatic |
| Medžiaga | Polyester |
| Matmenys (P x Gx A) | 410 x 260 x 143 mm |
| Kitos savybės | Main compartment, the padded laptop slot is lined with soft woven fabric to keep laptop; TPU padded scratch proof interior |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 355 mm |
| Gross height master carton | 430 mm |
| Net weight master carton | 5.67 kg |
| Tare weight master carton | 1.181 kg |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Producer | Razer |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.