Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | Black | Yes
Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | Black | Yes
171,52 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | RZ01-05240100-R3G1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Razer |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Razer |
| Svoris | 112 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | DPI: 35000; Max Speed (IPS): 750 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Basilisk V3 Pro 35K |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Acceleration (G) | 70 |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Yes |
| Number of buttons | 11 NULL |
| Jungties tipas | Wireless |
| Key life span | 90M Clicks |
| Įtaiso tipas | Optical mouse |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Sensor DPI | 35000 tašk./col. |
| Perjungimo tipas | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Palette Qty | 1047 dalių |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.