Razer BlackWidow V4 X | Gaming keyboard | Wired | US | Minecraft Edition | Razer Green Mechanical Switches (Clicky)
Technical details
- Producer: Razer
163,89 €
Turime
Razer BlackWidow V4 X | Gaming keyboard | Wired | US | Minecraft Edition | Razer Green Mechanical Switches (Clicky)
| Gamintojo kodas | RZ03-04704100-R3M1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Razer |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| Gross weight | 1.42 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00546 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Razer |
| Palette Qty | 316 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Gaminio spalva | Minecraft Edition |
| Pilno dydžio klaviatūra | Yes |
| Ryšio technologija | Wired |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BlackWidow V4 X |
| „Bluetooth“ | No |
| Foninis apšvietimas | Razer Chroma RGB |
| Perjungimo tipas | Razer Green Mechanical Switches (Clicky) |
| Belaidis ryšys | No |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.