Razer BlackShark V2 Pro (2023) Headset, Over-Ear, Wireless, White | Razer
Technical details
- Producer: Razer
Razer BlackShark V2 Pro (2023) Headset, Over-Ear, Wireless, White | Razer
| Gamintojo kodas | RZ04-04530200-R3M1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Razer |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 166 dalių |
| Producer | Razer |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.