QNAP ZFS-based storage | TVS-h674-i5-32G with PCIe Gen 4 expandability for 10/25GbE connectivity, M.2 NVMe SSD caching and multi-threads processors | Intel | i5-12400 6-core/12-thread | 32 GB | DDR4 SODIMM | Black
Technical details
- Producer: QNAP
2522,60 €
Išankstinis užsakymas
QNAP ZFS-based storage | TVS-h674-i5-32G with PCIe Gen 4 expandability for 10/25GbE connectivity, M.2 NVMe SSD caching and multi-threads processors | Intel | i5-12400 6-core/12-thread | 32 GB | DDR4 SODIMM | Black
| Gamintojo kodas | TVS-h674-i5-32G |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 7.89 kg |
| Gross width (mm) | 264.00 mm |
| Net weight | 6.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 370.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.57 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Palette Qty | 127 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TVS-h674-i5-32G with PCIe Gen 4 expandability for 10/25GbE connectivity, M.2 NVMe SSD caching and multi-threads processors |
| Gamintojo prekės serija | ZFS-based storage |
| Procesoriaus modelis | i5-12400 6-core/12-thread |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 SODIMM |
| Procesorius | Intel |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 32 GB |
| Gaminio spalva | Black |
| Disko skyriai | 6 |
| Korpuso tipas | Tower |
| Laikmenos disko sąsaja | 3.5-inch SATA hard disk drives; 2.5-inch SATA solid state drives |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.