QNAP TS-1655-8G 16-Bay NAS, Intel® Atom® C5125 8-core/8-thread 2.8GHz processor, 8 GB UDIMM DDR4 non-ECC (1 x 8GB), 4 x UDIMM DDR4 slots wit | QNAP
Technical details
- Producer: QNAP
2239,11 €
Išankstinis užsakymas
QNAP TS-1655-8G 16-Bay NAS, Intel® Atom® C5125 8-core/8-thread 2.8GHz processor, 8 GB UDIMM DDR4 non-ECC (1 x 8GB), 4 x UDIMM DDR4 slots wit | QNAP
| Gamintojo kodas | TS-1655-8G |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 493.00 mm |
| Gross height (mm) | 469.00 mm |
| Gross weight | 17.00 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Net weight | 16.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Palette Qty | 8 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.