QNAP SSD | Ultrastar SN655 | 3840 GB | SSD form factor 2.5″ | Solid-state drive interface PCIe NVMe Gen4
QNAP SSD | Ultrastar SN655 | 3840 GB | SSD form factor 2.5″ | Solid-state drive interface PCIe NVMe Gen4
815,97 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 79700-T3R8401WD01-RS |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Stacionaraus disko talpa | 3840 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ultrastar SN655 |
| Gamintojo prekės serija | SSD |
| Warranty | 60 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.