QNAP | Rail Kit A02 series (Chassis) | RAIL-A02-90
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: RAIL-A02-90
- Gamintojo prekės serija: Rail Kit A02 series (Chassis)
Technical details
- Producer: QNAP
136,26 €
Išankstinis užsakymas
QNAP | Rail Kit A02 series (Chassis) | RAIL-A02-90
| Gamintojo kodas | RAIL-A02-90 |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 69.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 11.00 mm |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1053 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RAIL-A02-90 |
| Gamintojo prekės serija | Rail Kit A02 series (Chassis) |
| Producer | QNAP |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.