QNAP High-density NVMe all-flash storage | TS-h1090FU-7232P-64G | AMD EPYC | 7232P/7252 | 64 GB | RDIMM DDR4
Technical details
- Producer: QNAP
6607,59 €
Išankstinis užsakymas
QNAP High-density NVMe all-flash storage | TS-h1090FU-7232P-64G | AMD EPYC | 7232P/7252 | 64 GB | RDIMM DDR4
| Gamintojo kodas | TS-h1090FU-7232P-64G |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 582.00 mm |
| Gross height (mm) | 44.00 mm |
| Gross weight | 13.40 kg |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Net weight | 11.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Procesoriaus modelis | 7232P/7252 |
| Vidinės atminties tipas | RDIMM DDR4 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TS-h1090FU-7232P-64G |
| Disko skyriai | 10 |
| Procesorius | AMD EPYC |
| Korpuso tipas | Rack |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 64 GB |
| Gamintojo prekės serija | High-density NVMe all-flash storage |
| Palette Qty | 75 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.