QNAP Cost-effective 4-bay 10GbE NAS | TS-432X-4G | Alpine | AL524 | Processor frequency 2 GHz | 4 GB | DDR4 SODIMM | 90W adapter (12VDC), 100-240VAC
Technical details
- Producer: QNAP
650,26 €
Turime
QNAP Cost-effective 4-bay 10GbE NAS | TS-432X-4G | Alpine | AL524 | Processor frequency 2 GHz | 4 GB | DDR4 SODIMM | 90W adapter (12VDC), 100-240VAC
| Gamintojo kodas | TS-432X-4G |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 227.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 1.99 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 201.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.81 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Palette Qty | 136 dalių |
| Procesoriaus modelis | AL524 |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 SODIMM |
| Maitinimo tipas | 90W adapter (12VDC), 100-240VAC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TS-432X-4G |
| Gamintojo prekės serija | Cost-effective 4-bay 10GbE NAS |
| Disko skyriai | 4 |
| 3,5" skyrių skaičius | 4 |
| Procesorius | Alpine |
| Korpuso tipas | Tower |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 4 GB |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.