QNAP 4-bay Rackmount USB 3.2 Gen 1 RAID Expansion Enclosure | TR-004U
Technical details
- Producer: QNAP
QNAP 4-bay Rackmount USB 3.2 Gen 1 RAID Expansion Enclosure | TR-004U
| Gamintojo kodas | TR-004U |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross weight | 5.70 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 340.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Sąsaja | USB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TR-004U |
| Gamintojo prekės serija | 4-bay Rackmount USB 3.2 Gen 1 RAID Expansion Enclosure |
| Disko skyriai | 4 |
| 3,5" skyrių skaičius | 4 |
| Korpuso tipas | Rack |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.