QNAP 2-bay 2.5 GbE NAS with Integrated NPU | TS-216G | ARM 4-core | Cortex-A55 | Processor frequency 2.0 GHz | 4 GB
Technical details
- Producer: QNAP
268,19 €
Turime
QNAP 2-bay 2.5 GbE NAS with Integrated NPU | TS-216G | ARM 4-core | Cortex-A55 | Processor frequency 2.0 GHz | 4 GB
| Gamintojo kodas | TS-216G |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 160 g |
| Gross weight | 2.41 kg |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 221 mm |
| Volume (m3) | 0.00371943 m³ |
| Net weight | 1.45 kg |
| Tare weight (kg) | 0.96 kg |
| Procesoriaus modelis | Cortex-A55 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TS-216G |
| Gamintojo prekės serija | 2-bay 2.5 GbE NAS with Integrated NPU |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Disko skyriai | 2 |
| 3,5" skyrių skaičius | 2 |
| Procesorius | ARM 4-core |
| Korpuso tipas | Tower |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 4 GB |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Palette Qty | 232 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.