QNAP 12-Bay Experience exceptional enterprise performance | TS-H1277AXU-RP-R7-32G | AMD Ryzen 7 | 7000 | 32 GB | UDIMM DDR5
Technical details
- Producer: QNAP
4444,21 €
Išankstinis užsakymas
QNAP 12-Bay Experience exceptional enterprise performance | TS-H1277AXU-RP-R7-32G | AMD Ryzen 7 | 7000 | 32 GB | UDIMM DDR5
| Gamintojo kodas | TS-H1277AXU-RP-R7-32G |
|---|---|
| Prekės ženklas | QNAP |
| Gross depth (mm) | 513.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 19.00 kg |
| Gross width (mm) | 433.00 mm |
| Net weight | 13.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | QNAP |
| Procesoriaus modelis | 7000 |
| Vidinės atminties tipas | UDIMM DDR5 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TS-H1277AXU-RP-R7-32G |
| Gamintojo prekės serija | 12-Bay Experience exceptional enterprise performance |
| Disko skyriai | 12 |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 |
| Korpuso tipas | Rack |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 32 GB |
| Palette Qty | 43 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.