ProDVX WM-35 Wall Mount/VESA 75/Black | ProDVX | Wall Mount VESA 75 / 100 | WM-35
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WM-35
Dizainas
- Gamintojo prekės serija: Wall Mount VESA 75 / 100
Technical details
- Producer: ProDVX
50,54 €
Išankstinis užsakymas
ProDVX WM-35 Wall Mount/VESA 75/Black | ProDVX | Wall Mount VESA 75 / 100 | WM-35
| Gamintojo kodas | 8050350 |
|---|---|
| Prekės ženklas | ProDVX |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 122.00 mm |
| Gross weight | 1.4 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WM-35 |
| Gamintojo prekės serija | Wall Mount VESA 75 / 100 |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Producer | ProDVX |
| Palette Qty | 714 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.