Philips QD MiniLED 4K TV | 75MLED820/12 | 75 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black
Technical details
- Producer: Philips
701,30 €
Turime
Philips QD MiniLED 4K TV | 75MLED820/12 | 75 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black
| Gamintojo kodas | 75MLED820/12 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Philips |
| Gross depth (mm) | 1880 mm |
| Gross height (mm) | 1113.00 mm |
| Gross weight | 31.92 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Net weight | 23.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 6464.00 g |
| Plastic (No PET) | 1616.00 g |
| Tare weight (kg) | 8.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.3975636 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 6 dalių |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 189 cm |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Matmenys su stovu | 166.8 x 96.6 x 35 cm |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 75MLED820/12 |
| Gamintojo prekės serija | QD MiniLED 4K TV |
| Įdiegta operacinė sistema | TITAN OS |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ekrano įstrižainė | 75 |
| HD tipas | UHD |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.