Philips LED Full HD TV | 32PFS6000/12 | 32 | Smart TV | TITAN OS | FHD | Black
Technical details
- Producer: Philips
160,90 €
Neturime
Philips LED Full HD TV | 32PFS6000/12 | 32 | Smart TV | TITAN OS | FHD | Black
| Gamintojo kodas | 32PFS6000/12 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Philips |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Gross width (mm) | 790.00 mm |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 80 cm |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Matmenys su stovu | 71.5 x 45.1 x 20.5 cm |
| Gaminio spalva | Black |
| HD tipas | FHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32PFS6000/12 |
| Gamintojo prekės serija | LED Full HD TV |
| Įdiegta operacinė sistema | TITAN OS |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ekrano įstrižainė | 32 |
| Warranty | 24 mėn. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.