Philips Hue | Contact sensor | White
Technical details
- Producer: Philips Hue
- Gamintojo prekės serija: Contact sensor
Savybės
- Gaminio spalva: White
Philips Hue | Contact sensor | White
| Gamintojo kodas | 8719514487345 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Philips Hue |
| Gross depth (mm) | 72.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 59.20 g |
| Plastic (No PET) | 14.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Philips Hue |
| Gaminio spalva | White |
| Akumuliatoriaus tipas | CR2 |
| Kitos savybės | Wireless installation; Automates your lighting; Long battery life; Mounted on doors and windows |
| Gamintojo prekės serija | Contact sensor |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Operating temperature | -20 to 45 °C |
| Palette Qty | 2381 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.