Philips | 27M2N3501PA/00 | 27 ” | Fast IPS | Quad HD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | 27M2N3501PA/00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Philips |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 8.39 kg |
| Gross width (mm) | 730.00 mm |
| Net weight | 5.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2184.00 g |
| Plastic (No PET) | 546.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.73 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | Quad HD |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone output |
| Matmenys su stovu | 61.4 x 51.9 x 26.1 cm |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Skydelio tipas | Fast IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 27M2N3501PA/00 |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 260 Hz |