Philips | 24E2N1110/00 | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Neturime
Neturime
| Gamintojo kodas | 24E2N1110/00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Philips |
| Gross depth (mm) | 124.00 mm |
| Gross height (mm) | 378.00 mm |
| Gross weight | 4.07 kg |
| Gross width (mm) | 612.00 mm |
| Net weight | 2.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1304.00 g |
| Plastic (No PET) | 326.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.63 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | No |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | No |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Connectivity | VGA, HDMI |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Pasukimas | No |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24E2N1110/00 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |