Philips | 24E2N1110/00 | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Gamintojo kodas
24E2N1110/00
Prekės ženklas
Philips
Gross depth (mm)
124.00 mm
Gross height (mm)
378.00 mm
Gross weight
4.07 kg
Gross width (mm)
612.00 mm
Net weight
2.44 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Paper/Pasteboard
1304.00 g
Plastic (No PET)
326.00 g
Tare weight (kg)
1.63 kg
Volume (m3)
0.03 m³
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes, CL109:2:2017-04-01
Producer
Philips
Palette Qty
20 dalių
Posvyrio reguliavimas
No
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
VESA tvirtinimas
Įmontuoti garsiakalbiai
Yes
Ekrano ryškumas
300 cd/m²
HD tipas
FHD
Connectivity
VGA, HDMI
VGA (D-Sub) prievadų kiekis
1
Pasukimas
Skydelio tipas
IPS
Foninio apšvietimo tipas
W-LED
Integruotas TV imtuvas
Reakcijos laikas
4 ms
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
24E2N1110/00
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
Vertikalusis matymo kampas
178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis
120 Hz
Aukščio reguliavimas
Ekrano spalvų skaičius
16.7 M
Matymo kampas, horizontalus
178 °
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
N/A
Proporcija
16:9
HDMI prievadų kiekis
1
Ekrano įstrižainė
24 col.
Sukiojimas
Gaminio spalva
Black
Warranty
36 mėn.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Philips | 24E2N1110/00 | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black”