PanzerGlass Samsung Galaxy Tab A7 Lite CF | PanzerGlass
Technical details
- Producer: PanzerGlass
24,77 €
Išankstinis užsakymas
PanzerGlass Samsung Galaxy Tab A7 Lite CF | PanzerGlass
| Gamintojo kodas | 7271 |
|---|---|
| Prekės ženklas | PanzerGlass |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2304 dalių |
| Producer | PanzerGlass |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.