PanzerGlass Samsung Galaxy S20+ CF Black Privacy | PanzerGlass
PanzerGlass Samsung Galaxy S20+ CF Black Privacy | PanzerGlass
23,54 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | P7220 |
|---|---|
| Prekės ženklas | PanzerGlass |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.062 kg |
| Gross width (mm) | 12 mm |
| Net weight | 0.042 kg |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0002457 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Palette Qty | 3516 dalių |
| Producer | PanzerGlass |
| Warranty | 24 mėn. |



















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.