PanzerGlass ClearCase Samsung Galaxy S20 Ultra | PanzerGlass
PanzerGlass ClearCase Samsung Galaxy S20 Ultra | PanzerGlass
20,44 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 0237 |
|---|---|
| Prekės ženklas | PanzerGlass |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.072 kg |
| Gross width (mm) | 17 mm |
| Net weight | 0.052 kg |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00036465 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Producer | PanzerGlass |
| Warranty | 24 mėn. |


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.