PanzerGlass Apple Watch Series 4/5, Black (44 mm)
| Gamintojo kodas | 2017 |
|---|---|
| Prekės ženklas | PanzerGlass |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 12 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Volume (m3) | 0.0001716 m³ |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 5035 dalių |
| Producer | PanzerGlass |
| Warranty | 24 mėn. |
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.