PanzerGlass 10.9 ” | Ultra-Wide Fit Screen Protector | Ipad Pro 11” 2018-2022 / Ipad Air 10.9” 2020-2022 | Transparent
Technical details
- Producer: PanzerGlass
27,67 €
Išankstinis užsakymas
PanzerGlass 10.9 ” | Ultra-Wide Fit Screen Protector | Ipad Pro 11” 2018-2022 / Ipad Air 10.9” 2020-2022 | Transparent
| Gamintojo kodas | 2847 |
|---|---|
| Prekės ženklas | PanzerGlass |
| Gross depth (mm) | 106.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 13.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | PanzerGlass |
| Gaminio spalva | Transparent |
| Dėklo tipas | Ultra-Wide Fit Screen Protector |
| Medžiaga | Recycled Glass |
| Įtaiso tipas | Clear Screen Protector |
| Apsaugos funkcijos | Case Friendly |
| Dydis | 10.9 col. |
| Suderinamumas | Ipad Pro 11'' 2018-2022 / Ipad Air 10.9'' 2020-2022 |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 10.9 col. |
| Palette Qty | 6600 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.