Panasonic Cordless phone | KX-TG6811PDB | Built-in display | Black
Technical details
- Producer: Panasonic
Panasonic Cordless phone | KX-TG6811PDB | Built-in display | Black
| Gamintojo kodas | KX-TG6811PDB |
|---|---|
| Prekės ženklas | Panasonic |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Panasonic |
| Paper/Pasteboard | 320 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Palette Qty | 719 dalių |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Akumuliatoriaus tipas | 2x AAA |
| Garsiakalbis | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KX-TG6811PDB |
| Gamintojo prekės serija | Cordless phone |
| Daugiafunkcio telefono galimybės | No |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.