Osram SMART+ WiFi Irrigation Controller | Dark Grey
Technical details
- Producer: Osram
73,64 €
Išankstinis užsakymas
Osram SMART+ WiFi Irrigation Controller | Dark Grey
| Gamintojo kodas | 4058075849402 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Osram |
| Gross depth (mm) | 69.00 mm |
| Gross height (mm) | 223.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 109.00 mm |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 18.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Osram |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SMART+ WiFi Irrigation Controller |
| Gaminio spalva | Dark Grey |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.