Osram SMART+ RF Soil Moisture Sensor | Green
Technical details
- Producer: Osram
Osram SMART+ RF Soil Moisture Sensor | Green
| Gamintojo kodas | 4058075849426 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Osram |
| Gross depth (mm) | 107.00 mm |
| Gross height (mm) | 183.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 144.00 mm |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 28.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Osram |
| Gaminio spalva | Green |
| Kitos savybės | High IP protection (IP67); Measures soil moisture and soil temperature while sending the data automatically to the SMART+ irrigation controll0er; Enables the optimization of irrigation and saving of water; Increased measuring accuracy thanks to three measuring probes; Historical overview of soil moisture and temperature |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SMART+ RF Soil Moisture Sensor |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.