Olympus | UC-92 Battery USB Charger | V6210420W000 | Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: V6210420W000
- Gamintojo prekės serija: UC-92 Battery USB Charger
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Technical details
- Producer: Olympus
58,84 €
Išankstinis užsakymas
Olympus | UC-92 Battery USB Charger | V6210420W000 | Black
| Gamintojo kodas | V6210420W000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Olympus |
| Gross depth (mm) | 35 mm |
| Gross height (mm) | 153 mm |
| Gross weight | 0.124 kg |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Net weight | 0.074 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.000455175 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | V6210420W000 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | UC-92 Battery USB Charger |
| Kitos savybės | For LI-92B Lithium-Ion Battery |
| Specialios funkcijos | Charging Time: 2.5 Hours |
| Producer | Olympus |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.