Neomounts Floor stand | PLASMA-M1950E TV trolley | Adjustable Height, Tilt | 60-100 ” | Maximum weight (capacity) 100 kg | Black
Technical details
- Producer: Neomounts
531,53 €
Turime
Neomounts Floor stand | PLASMA-M1950E TV trolley | Adjustable Height, Tilt | 60-100 ” | Maximum weight (capacity) 100 kg | Black
| Gamintojo kodas | PLASMA-M1950E |
|---|---|
| Prekės ženklas | Neomounts |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross weight | 40.61 kg |
| Gross width (mm) | 92.00 mm |
| Net weight | 38.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Neomounts |
| Maksimalus svoris (talpa) | 100 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 200×200, 200×300, 200×400, 300×100, 300×200, 300×300, 350×350, 400×200, 400×300, 400×400, 400×500, 400×600, 440×400, 500×400, 500×500, 600×200, 600×300, 600×400, 600×500, 600×600, 680×300, 800×200, 800×400, 800×500, 800×600, 900×600, 1000×400, 1000×600 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 1000×600 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 200×200 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Adjustable Height, Tilt |
| Tvirtinimo tipas | Floor stand |
| Screen size compatibility | 60-100 col. |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Gaminio pavadinimas | PLASMA-M1950E TV trolley |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 100 col. |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.