Neomounts CL35-340BL22 Dual Monitor/TV Mount Ceiling | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 23-42 ” | Maximum weight (capacity) 45 kg | Black
Technical details
- Producer: Neomounts
86,50 €
Turime
Neomounts CL35-340BL22 Dual Monitor/TV Mount Ceiling | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 23-42 ” | Maximum weight (capacity) 45 kg | Black
| Gamintojo kodas | CL35-340BL22 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Neomounts |
| Gross depth (mm) | 16.80 mm |
| Gross height (mm) | 168.00 mm |
| Gross weight | 8.10 kg |
| Gross width (mm) | 22.60 mm |
| Net weight | 6.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1104.00 g |
| Plastic (No PET) | 276.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.38 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Neomounts |
| Maksimalus svoris (talpa) | 45 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100, 100×200, 200×100, 200×200 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 200×200 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 100×100 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel |
| Screen size compatibility | 23-42 col. |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Gaminio pavadinimas | CL35-340BL22 Dual Monitor/TV Mount Ceiling |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 42 col. |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.