Neomounts ABL-875 Wheel lock for trolleys suitable for FL55-875BL1/WH1, FL50S-825BL1/WH1, FL50-525/575BL1/WH1
Technical details
- Producer: Neomounts
18,14 €
Turime
Neomounts ABL-875 Wheel lock for trolleys suitable for FL55-875BL1/WH1, FL50S-825BL1/WH1, FL50-525/575BL1/WH1
| Gamintojo kodas | ABL-875 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Neomounts |
| Gross depth (mm) | 47.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Neomounts |
| Gaminio pavadinimas | ABL-875 Wheel lock for trolleys suitable for FL55-875BL1/WH1, FL50S-825BL1/WH1, FL50-525/575BL1/WH1 |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.