Natec | Web Camera | NKI-1671 Lori
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: NKI-1671 Lori
- Gamintojo prekės serija: Web Camera
Natec | Web Camera | NKI-1671 Lori
| Gamintojo kodas | NKI-1671 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Natec |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.134 kg |
| Packing quantity | 40 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| Volume (m3) | 0.00146475 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 41 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Montavimo tipas | Clamp |
| Sąsaja | USB Type-A |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NKI-1671 Lori |
| PET | 50.00 g |
| Gamintojo prekės serija | Web Camera |
| Vaizdo raiška | 1920 x 1080 pikseliai |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows XP, Windows 7, Linux, MAC, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Kitos savybės | Natec LORI is a webcam that provides high-quality video feeds for business videoconferencing, online meetings, and remote classes; The camera offers numerous features that make it suitable for use anywhere it’s needed – in your garden, in the office, or at home, allowing you to always stream a smooth video feed with sharp image, vibrant colours, and crisp sound |
| Gross depth master carton | 545 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Net weight master carton | 7.4 kg |
| Tare weight master carton | 1.082 kg |
| Palette Qty | 1080 dalių |
| Producer | Natec |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.