Natec | Microphone | NMI-1351 Bee | Black | Wired
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: NMI-1351 Bee
- Gamintojo prekės serija: Microphone
- Producer: Natec
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Ryšys
- Įrenginio jungtis: Wired
Natec | Microphone | NMI-1351 Bee | Black | Wired
| Gamintojo kodas | NMI-1351 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Natec |
| Gross depth (mm) | 99 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.031 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Net weight | 0.019 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.0004158 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Tare other | 42.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NMI-1351 Bee |
| Gamintojo prekės serija | Microphone |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Natec Bee is a small, portable, conference microphone, that perfectly records the speaker's voice; Microphone has clip so you can pin it to the shirt. It also does have a long cable. Such solution gives you many opportunities to attach the microphone |
| Belaidis ryšys | No |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Mikrofono dažnis | 50 – 16000 Hz |
| Mikrofono jautrumas | -58 dB |
| Įrenginio jungtis | Wired |
| Palette Qty | 4156 dalių |
| Producer | Natec |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.