Muse M-920 DMO Portable CD/MP3 Player With Anti-Shock | Muse
Technical details
- Producer: Muse

55,08 €
Išankstinis užsakymas
Muse M-920 DMO Portable CD/MP3 Player With Anti-Shock | Muse
| Gamintojo kodas | M-920 DMO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Muse |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 152.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Palette Qty | 795 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.