Muse | M-1520SBT | Yes | Blue | TV speaker with bluetooth
Specifikacijos
- Mountable: Yes
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: M-1520SBT
Kitos funkcijos
- Spalva: Blue
Technical details
- Tipas: TV speaker with bluetooth
- Nešiojamas: No
- Producer: Muse
+370 606 03441
info@2am.lt
36,12 €
Turime
Muse | M-1520SBT | Yes | Blue | TV speaker with bluetooth
| Gamintojo kodas | M-1520SBT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Muse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 1.7 kg |
| Net weight | 1.425 kg |
| Mountable | Yes |
| Spalva | Blue |
| Tipas | TV speaker with bluetooth |
| Nešiojamas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-1520SBT |
| Išvesties galia | 50 W |
| Kitos savybės | ACCESSORIES: AC adapter, Remote control, RCA cable, 3.5mm Aux in cable |
| Matmenys (P x G x A) | 60x660x59 mm |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Volume (m3) | 0.00848925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.275 kg |
| Gross depth (mm) | 770 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 790 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 6.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.68 kg |
| Palette Qty | 172 dalių |
| Producer | Muse |

Turime
Jūsų krepšelis tuščias Tęsti apsipirkimą
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.