MikroTik Wireless Wire, wAPG-60ad for 60Ghz link
| Gamintojo kodas | RBwAPG-60adkit |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Gross weight | 1.318 kg |
| Gross depth (mm) | 273 mm |
| Gross width (mm) | 81 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Volume (m3) | 0.00508599 m³ |
| Net weight | 1.168 kg |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Producer | MikroTik |
| Warranty | 12 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.