MikroTik wAP ax Dual-Band Gigabit Ethernet X2 | wAPG-5HaxD2HaxD | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Technical details
- Producer: MikroTik
73,79 €
Turime
MikroTik wAP ax Dual-Band Gigabit Ethernet X2 | wAPG-5HaxD2HaxD | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
| Gamintojo kodas | wAPG-5HaxD2HaxD |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 266.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | MikroTik |
| Palette Qty | 327 dalių |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | wAPG-5HaxD2HaxD |
| Gamintojo prekės serija | wAP ax Dual-Band Gigabit Ethernet X2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | No mobile broadband |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.