MikroTik Pair of SFP modules S-3553LC20D (S-35LC20D 1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm + S-53LC20D 1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm) | MikroTik | Maximum transfer distance 20000 m
Efektyvumas
- Maksimalus perdavimo atstumas: 20000 m
59,24 €
Išankstinis užsakymas
MikroTik Pair of SFP modules S-3553LC20D (S-35LC20D 1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm + S-53LC20D 1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm) | MikroTik | Maximum transfer distance 20000 m
| Gamintojo kodas | S-3553LC20D |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Net weight | 0.044 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 20000 m |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Volume (m3) | 0.000198 m³ |
| Palette Qty | 8727 dalių |
| Producer | MikroTik |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.