MikroTik | IP55 Fiber to Copper Converter | FTC11XG
View wishlist“D-Link | 1000BaseT to SFP Standalone Media Converter | DMC-G01LC | Gigabit SFP port | 10/100/1000 Mbps port” has been added to your wishlist
MikroTik | IP55 Fiber to Copper Converter | FTC11XG
88,94 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
SKU:4752224007964
Kategorija:Laikmenų keitikliai
| Gamintojo kodas | FTC11XG |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross depth (mm) | 254.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gross width (mm) | 97.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 210.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | MikroTik |
| Palette Qty | 1002 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FTC11XG |
| Gamintojo prekės serija | IP55 Fiber to Copper Converter |
| Wi-Fi juosta | No Wi-Fi |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | No mobile broadband |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 12 mėn. |
Būkite pirmas aprašęs “MikroTik | IP55 Fiber to Copper Converter | FTC11XG” Atšaukti atsakymą













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.